1% podatku na rzecz Zespołu SN0HQ

Koledzy, właśnie rozpoczyna się okres rozliczania podatku PIT za rok 2019 rok.
Urząd Skarbowy przygotował na swojej stronie propozycję rozliczenia podatku PIT dla każdego podatnika.
Aby ją sprawdzić należy wejść na stronę: https://www.podatki.gov.pl/
następnie kliknąć na zakładkę: zobacz swój e-PIT. Własny e-PIT można zobaczyć na dwa sposoby – podając dane podatkowe lub wejść poprzez profil zaufany. Ostatnią z opcji widocznej na stronie po zalogowaniu jest opcja darowania 1% podatku.

I tu zaczyna się moja prośba o wpłacenie 1% podatku na organizację pożytku publicznego, jaką jest PZK. Należy wpisać KRS 0000088401, wybrać Polski Związek Krótkofalowców oraz podać w następnym wierszu cel szczegółowy Zespół SN0HQ. Jeśli oczywiście nie macie bardziej wzniosłych celów do obdarowania kogoś innego.
W ubiegłych dwóch latach tylko nieliczne osoby ofiarowały swój 1% podatku na potrzeby Zespołu SN0HQ, za co im serdecznie dziękujemy. Były to stosunkowo niewielkie kwoty, ale i tak uświetniły nasze ostatnie spotkanie Zespołu SN0HQ w Burzeninie. W przypadku większych wpłat można by bardziej rozpropagować nasz start w IARU HF Championship fundując dodatkowo „deski” dla czołowych stacji SP, zamiast lub obok tradycyjnych koszulek, których niektórzy mają już po kilka sztuk w szafie. Jak wiadomo Zespół SN0HQ jest oficjalną reprezentacją Polskiego Związku Krótkofalowców w zawodach IARU i każda akcja promocyjna wpływa korzystnie na naszą lokatę w tych zawodach.
Apeluję o ewentualne rozpropagowanie naszego celu wśród bliskich i znajomych.

73! Włodek SP6EQZ
Wasz Kapitan