SP4KWO

Klub mieści się w siedzibie LOK (Ośrodek Szkolenia Kierowców)przy ul. Zjazd 16.W roku 1978 z inicjatywy Kazimierza SP4FVS na osiedlu SM powstał Klub który otrzymal znak SP4KWO. Niestety po roku 1993 SM zrezygnowała z Klubu SP4KWO. Klub SP4KWO został przeniesiony do siedziby LOK w miejsce SP4KKQ który został wcześniej rozwiązany. 
Klub brał udział w zawodach krajowych i cześciowo w międzynarodowych zajmując niejednokrotnie czołowe miejsca. Do najważniejszych można zaliczyć:
Zajęcie 3 miejsca zespołowo w II Krajowych Zawodach SM w radiolokacji sportowej w 1983r.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski Młodzików w Mistrzostwach Polski Radiotelegrafistów w 1993r.
II miejsce juniora na Mistrzostwach Polski radiotelegrafistów w 1994r.
II miejsce i tytuł Wicemistrzyni Polski w radioorientacji sportowej w 1994r.
I miejsce młodzika i II miejsce młodziczki w Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w Radio orientacji oraz I miejsce zespołowo w roku 1995.
II miejsce na Zawodach Makroregionów w radio-orientacji w 1995r.
Klub szkolił młodych ludzi zasilających wyższe uczelnie, wojsko oraz pomagał zdobyć im nowe uprawnienia i umiejętności.

SP4ZJC

SP4PBV

SP4KVX

Klub powstał w 1995 roku jako kontynuacja działalności klubu SP4YPL. Klub i znak SP4YPL musiał wygasnąć gdyż przeszliśmy pod skrzydła LOK. Kluby LOK miały pierwszą literę sufiksu zaczynająca się na K, natomiast Y – zarezerwowane było dla klubów rodzinnych i stowarzyszeń.

Więcej historii można wyczytać z kroniki zamieszczonej tutaj: Kronika

SP4YPL

SP4YPL powstał w 1992 roku przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie z inicjatywy księdza Stefana Ceberka. Przez trzy lata członkowie klubu aktywnie szkolił młodzież. Odbyły się liczne spotkania terenowe i znak aktywnie działał w „eterze” zdobywając liczne dyplomy. Po odejściu księdza Stefana do innej parafii klub został rozwiązany przez ówczesnego proboszcza. Szczegóły historii klubu w podanej powyżej kronice.

W 2012 roku udało się jeszcze na parę lat reaktywować znak SP4YPL jako znak całego Stowarzyszenia, do czasu kiedy to udało się zdobyć znak który jest powiązany bezpośrednio z nazwą Łomżyńskiego Stowarzyszenia – SP4LOM.