Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Polityka prywatności. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
a14.jpg
p36.jpg
p65.jpg

Uwaga! Na ten moment rejestracja tylko dla członków ŁSK.

free counters

licznik Flag od 9.12.2010 tylko niepowtarzalne IP

 free counters

 

46154
DziśDziś42
WczorajWczoraj50
Ten tydzieńTen tydzień341
Ten miesiacTen miesiac1573
łącznie od 29.04.2016łącznie od 29.04.201646154
kiedy najwięcej :: 02-04-2018 : 194
Statistik created: 2018-04-21T10:14:35+02:00
Twoje IP54.224.100.134
Piotr SP4XYI Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanisław SP4NKJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kazimierz SP4FVS Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek SP7LFB  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata SP7BDD  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adam SQ4CTR Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Henryk SP4IPL Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tadeusz SP4TN Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zdzisław SQ4CTM  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej SP4NKK Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Henryk SP4CMW Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata SQ4MJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz SQ4PT Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Henryk SP4RUD Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej SP4HXV Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Andrzej SP4SAF

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Norbert SQ4NJQ  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marian SO4ASQ  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kamil  SQ4PKW  
Artur  SO4ASP  
Bartosz  SQ7GDD  
Marek  SO4ATA  
  .........

 

RSS forum

  • Witajcie DR YL-ki i OM-y...

    Planowane aktywności terenowe czekają w kolejności na inicjatywy i realizacje. Myślę o antenach HF, tych prawdziwie krótkofalowych! Szczególnie budowane w aspekcie zastosowań jako NVIS do łączności kryzysowej na 3,5 / 7 MHz. Miejsca do tego dogodne są dwa lub więcej.... Potrzeba jest sporo linki lub drutu na same anteny, koncentryk raczej elastyczny do zasilania. Wtyki raczej UC-1. Izolatory ceramiczne tzw. "39" będą dawane jako upominki! Najbliższa sobota może być ciepła.
    Może dzisiaj po 20.00 na SR4LO poopowiadamy sobie o tym?
    Vy 73! de Henryk HF4C

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

03.2018 - Las Jednaczewo, HF4C
?- Piątnica, SQ4CTS
16-18.06-pełna mobilizacja ŁSK ;)
 ?- Czartosy, SP4SAF
 ?- Kalinowo, SP4NKK
 ?- Konarzyce, SP4HXV
jesień 2018 - Las Jednaczewski